Dnia 22.10.2016, odbyło się posiedzenie Zarządu Głównego PTTK, na które czekali z niecierpliwością wszyscy Polscy TREC-owcy.

Inga Klaybor-Romańska i Anna Korfel przedstawiły prezentacje, w których zapoznały cały Zarząd z działalnością FITE oraz historią tej organizacji. Pokazały również jak doskonale rozwija się w Polsce dyscyplina TREC PTTK. W trakcie prezentacji Joanna Strawińska-Senićić rozdała członkom Zarządu materiały promujące TREC, między innymi gazety z relacjami z zawodów, które do tej pory odbyły się na terenie naszego kraju.

Członkowie Zarządu byli pod ogromnym wrażeniem prezentacji, którą przygotowały TREC-owe reprezentantki, w wyniku czego podczas głosowania, zdecydowaną większością głosów podjęta została uchwała o złożenie wniosku o przystąpienie do FITE.fite1fite2fite3fite4Zdjęcia: Joanna Strawińska-Senićić